Kategorie
Randki Online

Związki na odległość sprawdzają się

Relacja na odległość jest relacją, o której wiele się dyskutuje, kłóci się, marszczy brwi i często uważa się ją za żart. Niestety wielu z nas zna kogoś, kto oszukiwał lub został oszukany podczas pobytu w LDR.
Jeśli jesteśmy szczerzy wobec siebie, ludzie mniej dbają o to, czy ktoś jest w LDR i i tak je realizują, często są uważani za „nierealne relacje” i bilet w jedną stronę do złamanego serca i rozczarowania. To wszystkie te problemy związane z zaufaniem, opiniami i plotkami, z którymi musisz walczyć, aby przetrwać LDR. Nie ma możliwości pokrycia cukrem faktu, że LDR są naprawdę trudne, ale cały czas mówimy sobie, dlaczego rezygnować z czegoś potencjalnie niesamowitego?

Powinienem wiedzieć ciasto bez pieczenia na biszkoptach , że byłem na dużej odległości. Ale na szczęście wyszliśmy z drugiej strony. Rok później nie mógłbym być szczęśliwszy. Jasne, to było naprawdę trudne i prawdopodobnie nie wziąłbym ponownie udziału w LDR, ale było warto. Jestem bardzo szczęśliwy i przeżyliśmy, aby opowiedzieć tę historię.

Relacja na odległość nie jest dla osób o słabych nerwach. To nie jest dla tych, którzy boją się wysiłku lub zaangażowania. Jest to wyczerpujące emocjonalnie, budzące grozę serce i ostatecznie nie jest idealnym scenariuszem dla początkującego romansu.

Ale może działać, a mój związek jest tego dowodem.

Rzadko mówię tutaj o swoim związku (pomimo tego, co wielu myśli!), Ale myślę, że w Never Settle bardzo ważne jest, aby dodać bardziej osobisty charakter – w końcu jestem prawdziwym człowiekiem!

Okazuje się, że napisałem trzy posty na LDR: pierwszy, związek na odległość był w ciągu pierwszych kilku miesięcy naszego związku i pełen nadziei. W drugim, Long Distance: The Home Stretch, wyjaśniam, że wpadliśmy w związek na odległość – nie było to specjalnie omawiane, po prostu… stało się.

Rok temu w Happily Ever After? Długi dystans do braku odległości, słychać zmartwienie w moim piśmie. Jeśli mam być szczery, martwiłem się, kiedy to napisałem. W końcu nikt nigdy nie dyskutuje o tym, co dzieje się po pokonaniu dużej odległości. Zacząłem myśleć, że ponieważ wszystko, co wiemy, to odległość, nie będziemy w stanie się przystosować.

związki na  odległość próba czasu

Teraz, rok z daleka: żyjemy razem i jesteśmy szczęśliwsi niż kiedykolwiek. Przez rok mieliśmy kolejkę górską, ale myślę, że oboje zgadzamy się, że jesteśmy silniejsi, niż moglibyśmy to sobie wyobrazić.

Wracając do czasów, kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy się widywać, rozmawialiśmy: „Bardzo cię lubię, ale jesteś w Londynie, a ja w Aberystwyth”, do którego nawet powiedziałem: „Myślę, że oboje wiemy realistycznie to nie zadziała ”. Ale oboje tego chcieliśmy.

I myślę, że to nas trzymało. Oboje chcieliśmy, żeby się udało.

Mieliśmy datę wygaśnięcia LDR i mieliśmy przybliżony pomysł, że możemy być razem po tym – i do tego się przylgnąłem.

Jest tak wiele rzeczy, które mógłbym zasugerować jako wskazówki, jak pokonać długi dystans i jak się dostosować, kiedy to się skończy, ale biorąc pod uwagę, że każda para jest inna, najważniejszą rzeczą, którą mogę powiedzieć, jest to, że oboje musicie tego chcieć ćwiczyć. Oboje musicie podjąć wysiłek i komunikować się: musicie być w tym razem, a nie osobno, i ostatecznie wiedzieć, że wszystko będzie tego warte.

Jeśli jedna osoba wkłada więcej niż druga lub w czyimś sercu już nie ma: skazana jest na porażkę. To najtrudniejsza część LDR, ufając faktowi, że osoba, z którą jesteś w tym miejscu, wciąż tego chce.

Jeśli jesteś w tym razem, będziesz nim rządzić jak profesjonalista.

Tak więc dla wszystkich waszych długofalowych związków: nie pozwólcie wątpić i martwić się jedzeniem, LDR może i będzie działać, jeśli naprawdę w to uwierzycie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *