Kategorie
Randki Online

Romans w miejscu pracy. Gryzienie ręki, która Ci się opłaca pocałunek na jeden raz.

Proste pytanie, które często kończy się trudną sytuacją: Romans w miejscu pracy. Powinieneś czy nie powinieneś?

Często mówi się, że znalezienie miłości w miejscu pracy jest rzeczą naturalną, że jest powszechne i ogólnie jest dobrym pomysłem na portalu dla dorosłych opowiadania-erotyczne pl . To znaczy dlaczego nie? Większość życia spędzasz w pracy, pięć dni i około czterdziestu godzin tygodniowo… To ma sens. Dobrze? Jednym z powodów, dla których może to nie mieć sensu, jest to, że spędzasz większość życia w pracy, pracując pięć dni i czterdzieści godzin w tygodniu, a może nie chcesz tak bardzo widzieć swojego płomienia, szczególnie jeśli między tobą dzieje się kwaśno dwa i całe piekło się rozprasza.

To kilka bardziej oczywistych punktów. Zaraz omówię kilka zalet i wad, ale najpierw myślę, że podzielę się tutaj swoimi doświadczeniami.

Po pierwsze, nie sądzę, że mogę z całą pewnością powiedzieć, czy umówiłbym się z innym kolegą / współpracownikiem ponownie. Staram się odpuszczać swoje absoluty, to znaczy staram się nie robić dziury w moich myślach i opiniach zbyt daleko w jedną lub drugą stronę. Ostrzegam jednak ludzi przed umawianiem się ze współpracownikami. Miałem trzy przypadki, w których umawiałem się lub byłem „więcej niż przyjaciółmi” ze współpracownikiem. Dwóch z nich pojechało na południe, a wkrótce potem zakończyłem pracę. Jedna z nich się sprawdziła, ale wydaje mi się, że opuściła firmę, dla której pracowaliśmy wkrótce po tym, jak zaczęliśmy się spotykać…

randki w miejscu pracy

Po raz pierwszy podkochiwałem się w dziewczynie, Inez, w sklepie muzycznym, w którym pracowałem. Było całkiem oczywiste, że nie wszystko będzie dobrze. Próbowaliśmy chodzić na randki, ale miałem taką obsesję i cały czas chciałem ją widzieć, dlatego praca była świetna. To prawda, że ??miałem wiele innych problemów, ponieważ byłem wśród nich niepewny. Kiedy między nami wszystko się nie układało, wciąż musiałem codziennie widywać się z Inezem… To utrudniało mi życie. Słyszałem jej plany na ten czy inny dzień, czasami jej koledzy przychodzili do sklepu, żeby powiedzieć „cześć”, co mnie poparzyło. Nie mogłem tego znieść … Więc przeniosłem się do innego sklepu, żeby się od niego uwolnić, nie mogłem sobie poradzić, więc uciekłem od sytuacji.

Inna sytuacja, która poszła na południe, miała miejsce wiele lat później. To było coś, co rozwinęło się w przyjaźń, a potem coś więcej. To naprawdę pomieszało mi głowę w sposób, który nigdy tak naprawdę nie wydawał mi się możliwy. Nie trzeba dodawać, że sytuacja naprawdę zaczęła wpływać na moją pracę, a moi współpracownicy, w tym mój szef, wiedzieli o tym, co się dzieje… Wszystko zaczęło szybko spadać. Miałem szczęście, że mam propozycję pracy, nad którą się zastanawiałem, sytuacja skłoniła mnie do szybkiego działania.

W każdej sytuacji, gdy coś poszło nie tak, zdecydowanie na mnie to wpłynęło i trudno mi było utrzymać je na profesjonalnym poziomie. Myślę, że będąc teraz bardziej dojrzałym, gdybym przedstawił podobną sytuację, byłbym w stanie poradzić sobie z tym lepiej i prowadzić rodzaj dialogu, który mógłby pomóc sytuacji, a nie pogorszyć sytuację.

To powiedziawszy, jakie są pozytywne aspekty randki ze swoimi współpracownikami?

Ponieważ często widujesz tę osobę, masz dobre pojęcie o tym, kim ona jest i jak sobie radzą z dnia na dzień.
Znacie się nawzajem, co może pomóc w dalszym ciągu romansu, ponieważ tak naprawdę nie „wykonujesz” fazy „poznawania cię”.
Randki i wspólna praca naprawdę zabija dwa ptaki jednym kamieniem, pozwalając ci spędzać razem więcej czasu. Idealny dla tych, którzy, jak wiecie, lubią stałe towarzystwo terapeutów.
Oto kilka negatywów:

Jeśli ty i twój oddany kochanek nie będziecie w stanie zebrać kości, aby zostać profesjonalistami, rzeczy staną się niewygodne naprawdę szybko i całkowicie wpłyną na twoje życie zawodowe. Komunikacja pomaga, jeśli jest to opcja. Jeśli nie, twoi współpracownicy usiądą i będą cieszyć się z występu będącego gruzem twojego zerwanego związku.
Twoi współpracownicy. Czy będą plotkować na temat twojego związku i obrzucać się nawzajem brudem, nie mówiąc już o kompletnym obcym? Takie sytuacje mogą zniszczyć związek i sprowadzić z nim drużynę.
Czy są potencjalne problemy z tobą i twoim kochankiem rywalizującym o tę samą pracę? Co jeśli jedno z was jest przełożonym drugiego? Są to sytuacje, których należy unikać, jeśli to w ogóle możliwe.
Więc. Powinieneś czy nie powinieneś? Będę się zachowywać ostrożnie i powiem ci, abyś unikał bycia w takiej sytuacji i spotkał się z kimś poza miejscem pracy. Relacje nigdy nie są przewidywalne, a zabawa z tym pistoletem do palenia w pracy może bardzo szybko popsuć ci życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *