Kategorie
Randki Online

Ładni faceci (nie) zawsze kończą ostatni

Kobiety mówią, że chcą umawiać się z miłymi facetami, ale ich działania i wybory często wysyłają inną wiadomość. Wszyscy tam byliśmy, czasem „miły facet” nie jest dla nas i szukamy kogoś z większą tajemnicą, kogoś, cóż, kogoś takiego jak pieprzony facet.

Rozwiewanie mitu

Problem polega na tym, jak używamy tego terminu „miły”. Jeśli chodzi o romantyczne zainteresowanie, nice może oznaczać „potrzebujących, słabych, przewidywalnych, nudnych, niedoświadczonych i ostatecznie nieatrakcyjnych. Gdyby jednak miłe oznaczało słabość i nudę, mili faceci nie byliby atrakcyjni. Oczywiście.

Klasyczna definicja: życzliwa, wrażliwa emocjonalnie i dbająca o innych, jest naprawdę bardzo atrakcyjna.

Używamy słowa „miły”, aby delikatnie zawieść ludzi, których po prostu nie lubimy. To nie znaczy, że musisz być kutasem, aby być atrakcyjnym.

Jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia
Pamiętaj, kiedy byłeś młody i uczyłeś: „jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia, nie mów w ogóle”, a mimo to w Twojej szkole wciąż panuje prześladowanie. Kiedy uczą się młode dziewczyny, „jeśli on jest dla ciebie wredny, to znaczy, że on cię lubi”, a potem zaczęliśmy mieć nadzieję na paskudnych chłopców.

Niestety dla wielu osób te cechy nie pozostały w szkole.

Liczba dorosłych, którzy są po prostu niezbyt mili, jest zadziwiająca. Zdumiewająca jest również liczba dorosłych dorosłych, którzy nadal są przyciągani (w krótkim okresie) do ludzi, którzy nie są zbyt mili.

Z natury jest to związane z niepewnością. Ale najgorsze jest to, że bycie okrutnym, złośliwym lub złośliwym lub pociąganie do tych, którzy są, zawsze kończy się łzami. Obie strony przegrywają: nie sprawia, że ??ludzie czują się szczęśliwi, kochani lub doceniani.

To jest toksyczne.

Nie będąc bardzo miłą osobą, w końcu ugryzie cię w tyłek. Ludzie będą się męczyć. Ludzie wolą ludzi, którzy są po prostu mili.

Ale jest różnica między byciem uprzejmym a byciem chodzonym. Bycie miłym i zbyt miłym.

Nie bądź wycieraczką

randki online porady

Bycie zbyt miłym ma miejsce wtedy, gdy idzie się o krok dalej niż ktoś, kto na to nie zasłużył.

Randki to dwukierunkowa ulica: inwestuj w kogoś, kto aktywnie w ciebie inwestuje. Czy to czas, uznanie, miłość czy pieniądze. Nadmierne inwestowanie w kogoś, kogo tak naprawdę nie obchodziło, da tylko bilet w jedną stronę do Miseryville w Singletown.

Nie bądź idiotą.

Nauka tak mówi
Naukowcy z University of Worcester i University of Sunderland powiedzieli, że chcą wiedzieć, czy altruizm (bezinteresowność) ma jakikolwiek wpływ na to, jak kobiety wybierają partnera.

Naukowcy odkryli, że kobiety zgłaszają mężczyzn jako bardziej atrakcyjnych, gdy facetów sparuje się ze scenariuszem pokazującym, że robią coś dobrego, hojnego lub heroicznego, w porównaniu z mężczyznami, którzy wyróżniają się fizycznym urokiem.

Badaniem objęto 202 kobiety, którym pokazano zdjęcia 24 mężczyzn o różnym stopniu uprzejmości, ocenianych niezależnie przez trzech autorów badania. Obok zdjęć znajdowały się opisy mężczyzn, którzy robili coś w rodzaju ratowania dziecka z rzeki lub kupowania kawy bezdomnemu. Innym zdjęciom towarzyszyły niezbyt miłe sytuacje, na przykład mężczyzna odmawiający pomocy w jednym z poprzednich scenariuszy.

W relacjach długoterminowych ważniejsze są cechy niefizyczne: kobiety bardziej dbają o dobroć i ciepło, a mniej o status i atrakcyjność fizyczną. Natomiast nowe badanie wykazało, że samolubni mężczyźni byli postrzegani jako bardziej pożądani wśród kobiet, które szukały ucieczki.

Mili faceci nie kończą na końcu

Ostatecznie kobiety wolą ludzi, którzy są współczujący, opiekuńczy i troskliwi wobec długoterminowego partnera. Mili faceci mogą myśleć, że ich nie ma, ale w rzeczywistości są dokładnie taką osobą, z którą wszyscy chcemy się zestarzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *